Başkan Çolakbayrakdar’dan gençlerin gönlünü fetheden yatırım

Mehmet UZEL / KAYSERİ (İGFA) – Ahievran Mahallesi’nde yeni yapılan parkı inceleyen Lider Çolakbayrakdar, daha evvel parkın içine halı saha isteyen çocuklarla tekrar karşılaştı. Onlarla sohbet edip, Kayserispor forması armağan eden Lider Çolakbayrakdar, Bekir, Muhammed, Eren ve öbür birçok arkadaşları için gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi.

Yapılan her projede çocuklara, gençlere ve bayanlara müspet ayrımcılık yaptıklarına dikkat çeken Lider Çolakbayrakdar, “Ahievran Mahallesi’nde 4 bin 200 metrekare alana yeni bir park yapıyoruz. Ayrıyeten geçenlerde bölgede inceleme sırasında Bekir kardeşimiz, bizden mahalleye halı saha isteğini iletti. Bunun üzerine bizde süratli bir formda bu parkı, halı saha yapılacak biçimde revize ettik. Parkın içine halı sahayı da ekledik. Bekir, Muhammed, Eren ve başka arkadaşları, hoş günlerde parkta oynamaları nasip olsun. Bütün gençlerimizin, çocuklarımızın yanındayız ve destekliyoruz. Her alanda yanlarında olurken, daha nitelikli bir formda parklarda oynayabilmeleri ve keyifli vakit geçirmeleri için çalışıyoruz. İnşaatına başladığımız parkın en kısa müddette tamamlanıp, hem buradaki gençler hem de dışarıdan gelecek olan gençler için düzgün bir oyun yeri olacak. Yalnızca gençler ve çocuklar için değil, yetişkinlerinde keyifli vakit geçirecekleri hoş bir parkı bölgeye kazandırıyoruz. Güzel olsun. Daha hoş yarınlar için projeler üretmeye devam edeceğiz” tabirlerine yer verdi.

Başkan Çolakbayrakdar, kelamlarını “Büyük ve Güçlü Türkiye’nin yarınları olan evlatlarımızın geleceği ismine yarınlarda huzurlu ve memnun olmaları için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diyerek tamamladı.

Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür eden Bekir, Muhammed, Eren ise “Teşekkür ederim Liderim, halı saha isteğimizi yerine getiriyorsunuz. Artık konutumuzun önünde halı saha da daha keyifli vakit geçireceğiz. Allah razı olsun. Çok memnunuz ” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir