Mehmet Dinçerler’in hediyesi replika çıkmıştı! Hadise’ye ‘yüzük’ sorusu

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Şarkıcı Hadise Açıkgöz ile iş insanı Mehmet Dinçerler, 30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda aile ortasında gerçekleşen merasimle dünyaevine girmişti. Çok konuşulan münasebetleri kısa bir müddette sona eren ikiliden Hadise, boşanma davasını açan taraf olmuştu. İkilinin avukatları, boşanma davası için bir ortaya gelmişti. Ünlü müzikçinin, boşanma için Dinçerler’den maddi ve manevi hiçbir talepte bulunmadığı öğrenilmişti. Dinçerler’in ise Hadise’ye evlilik teklifinde taktığı üç milyon TL’lik yüzükle birlikte düğünde takılan tüm takıları istediği öne sürülmüştü.

“Evliliğimizi sonlandırmak ortak görüşümüz doğrultusunda olup, tek istediğim süreci herkes için en güzel olacak formda hürmet çerçevesinde bitirmektir. Diğer hiçbir talep ve isteğim olmamıştır” açıklamasını yapan iş beşerinin, boşanma kararı sonrası mücevherleri geri istediği argümanı şaşkınlık yaratmıştı.

HADİSE’DEN MANİDAR HAREKET!

Hadise, ‘Prenses’ müziğini seslendirirken, modülün “İstersen bana, ‘ukala, mukala’ de el üstünde, tutulmazsam daima el kalırım, prensesler üzereydim ben babaevinde, özgürlüğüme gölgeyi hakaret sayarım” kısmında parmağındaki yüzüğü çıkarıp yere fırlatmıştı.

Sahneye çıkarken siyah bir kostüm tercih eden ünlü müzikçinin yere fırlattığı yüzüğün; sahne performanslarda kullandığı aksesuarlardan bir modül olduğu öğrenilmişti.

YÜZÜĞÜ SATTI, PARASINI HAYVAN DERNEKLERİNE BAĞIŞLADI!

Önceki günlerde ise 30 Eylül’de Mehmet Dinçerler’den tek celsede boşanan Hadise’nin, çok konuşulan yüzüğünün replika olduğu ortaya çıkmıştı. Bedelinin 3 milyon TL olduğu söylenen yüzüğü satmak isteyen müzikçi, gerçeği öğrenince şoke olmuştu. Hadise’nin replika yüzüğüne, 10 bin euro (182 bin TL) kıymet biçilmişti. Durum karşısında sarsılan sanatçı, sattığı takının parasını hayvan derneklerine bağışlamıştı.

Dinçerler’in evli oldukları periyotta Hadise’ye, “3 milyon TL’lik yüzük takıyorsun, dikkat et” diyerek, baskı yaptığı da konuşulanlar ortasında yer alıyordu.

ŞAPKASIYLA YÜZÜNÜ GİZLEDİ

Tüm bunların akabinde Hadise, geçtiğimiz gün Etiler’de kameralara yansıdı. Spor giysisi ile dikkat çeken popçu, makyajlı olmadığı için başındaki şapka ile yüzünü gizledi.

Güzel müzikçi, koşar adım aracına hakikat yöneldi. Hadise, bu sırada kendisine yöneltilen ‘replika yüzük’ hakkındaki soruların hiçbirisine karşılık vermeyerek, basın mensuplarını duymazdan geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir